Související zápasy

Béčko na dopravce za plný počet

Ke svému druhému turnaji Regionální ligy pořádanému týmem Tigers Poruba vyjížděli muži B v neděli 6.10. do staré známé ostravské haly SOŠ Dopravní.

FBC Vikings Kopřivnice B 8:4 FBC Český Těšín 1998

První vikingské klání začalo lépe pro tým soupeře, když Tomasz Grycz už v 19. sekundě otevřel skóre po přihrávce Petra Bujáka. Následně ve 4. minutě opět Grycz zvýšil na 0:2 po spolupráci s Mateuszem Mandryszem. Domácí tým se ale nevzdal a v úvodu druhé třetiny Mojmír Jahoda snížil na 1:2, nicméně Štěpán Nytra rychle odpověděl gólem na 1:3. Daniel Opatřil hned po minutě upravil na 2:3, aby záhy Adam Myslikovjan vyrovnal na 3:3. V poslední minutě 2. třetiny pak opět Daniel Opatřil dokončil obrat a poslal domácí do vedení 4:3, ale Patrik Kolonder krátce po začátku závěrečné třetiny opět srovnal na 4:4. Závěr utkání však patřil domácím, když Lukáš Michna a Tomáš Telčer zvýšili na 6:4. V posledních minutách zápasu Telčer znovu skóroval a zpečetil náskok domácích na 7:4, aby ho ještě podtrhl Ondřej Kubátko gólem na konečných 8:4 v poslední minutě utkání.

SK Domaslavice 4:7 FBC Vikings Kopřivnice B

Zápas začal opatrně, když až v 19. minutě otevřel skóre Tomáš Janek po přihrávce Mojmíra Jahody a dostal svůj tým do vedení 0:1. Domácí však rychle zareagovali a ve 22. minutě David Bojda vyrovnal po asistenci Václava Jiráska. Jen o dvě minuty později se hosté opět dostali do vedení, když Tomáš Telčer skóroval po přihrávce od Tomáše Janka. Reakce domácích přišla téměř okamžitě - ve 24. minutě Lukáš Křivánek vyrovnal na 2:2. Hosté ale nenechali nic náhodě a během dalších minut postupně navyšovali skóre. Filip Mikušek a Radim Vavřík posunuli své mužstvo na 2:4, a po chvíli přidal další gól Adam Myslikovjan. Domácí Adam Langer snížil na 3:5, ale Mojmír Jahoda znovu zvýšili náskok na 3:6. Po opětovné korekci Filipem Gnidou na 4:6 pak závěr zápasu korunoval Tomáš Janek, který uzavřel skóre na konečných 4:7 v poslední 45. minutě.