Související zápas

Rožnov p/RFBC Vikings K.
0:3(0:2,0:0,0:1)
ne 13. 10. 2024 11:20 @ SH SŠIEŘ Rožnov p. R., 2. liga dorostenců - skupina 7, 3. kolo

Dorostenci vezou z Rožnova vítězství

Dorostenci si poradili s týmem z Rožnova a zaslouženě si připsali 3 body.

Dorostenecký tým v Rožnově odehrál pouze jeden zápas a v něm si poměrně snadno poradil s domácím týmem z Rožnova

FBC Vikings Kopřivnice : 1.FBK Sršni Rožnov p.R.  3 : 0 (2:0,0:0,1:0)

Podle výsledku se nabízí že to byl vyrovnaný souboj, ale opak byl pravdou. Mladí Vikingové zápasu jasně dominovali a přitlačili domácí hráče na jejich polovinu. Sršni se do útoků dostávali sporadicky a i to bylo díky výborné obraně a gólmanovi bez efektu.

První třetinu jsme velice rychle určili vývoj zápasu a rychlými góly vnesli klid do našich řad. Nejprve skóroval Jakub Venclík a během 50 vteřin se trefil Mára Kremling. Pak následovala předlouhá řada promarněných šancí a další gól padl až ve třetí třetině. Nádherně sehraná přesilovka a po 17 sekundách pumelice od Ondry Škývary znamenala navýšení skóre. Stejný hráč mohl přidat ještě jeden gól, ale pouze orazítkoval tyčku rožnovské branky.

Branky : Jakub Venclík, Marek Kremling, Ondřej Škývara

Zápas kluci odehráli velice kvalitně a je vidět, že to, co pilujeme na tréniku, se jim pomalu dostává do krve. Pokud se nám podaří udržet takový počet hráčů na zápasy, budeme pro všechny týmy v tabulce velice obávaný soupeř. A to chceme !!!