Související zápasy

Mladší žáci doma bronzoví!

V sobotu 28. září proběhl první domácí turnaj mladších žáků, kterého se kromě kopřivnických florbalistů zúčastnila také družstva ČPP Bystroň Group Ostrava, FBC Hlučín, FBC Tigers Poruba a 1. FK Ostrava Jih.

První zápas sehráli naši mladší žáci proti Porubě. Začátek utkání se jim vůbec nevydařil a během prvních pěti minut 3x inkasovali. Ve druhé půli zápasu svou hru zlepšili a snížili na rozdíl jediné branky. Bohužel i přes bojovný a obětavý výkon se jim nepodařilo vyrovnat a první výhru si připsala Poruba.

Druhý zápas Mladí Vikingové porazili vysoko 1.FK Ostrava Jih v poměru 15:1. V tomto zápase Vikingové kontrolovali zápas a neustále ostřelovali soupeřovu bránu a brali první vítězství na turnaji.

Třetí zápas proti FBC Hlučín byl o dost vyrovnanější. Kluci dokázali předvést koncentrovanou a trpělivou hru. Nakonec se skóre na tabuli zastavilo za stavu 3:1 pro domácí Vikings.

Poslední zápas proti ČPP Bystroň Group Ostrava byl nejtěžší. Ostravané dokázali těžit z našich chyb a proměňovali každou příležitost. Naopak vikingové se v koncovce trápili a nakonec prohráli 1:5.

Klukům musíme za první turnaj poděkovat. I za nepříznivého stavu neházeli flintu do žita a bojovali až do konce.