Související zápasy

Muži B na úvod tříbodoví

Muži B začali svou druhou sezónu v Regionální lize na domácí palubovce.

V prvním utkání nastoupili vikingové proti nováčkovi soutěže Tigers Poruba a již po 5 minutách se ujali vedení. Soupeři se ale do konce první třetiny podařilo dvěmi přesnými zásahy otočit skóre na 2:1. Po bezbrankové druhé třetině, ve které měli sice domácí mírnou herní převahu, avšak ještě bez brankové odměny, se během třetí části konečně podařilo kopřivnickým florbalistům srovnat a to díky využité přesilovce. Obrat dokonal 6 minut před koncem Vavřík a v poslední minutě pečetil do prázdné brány Vojta Monsport na 4:2.

Druhým soupeřem Vikings byl rovněž nově postoupivší tým z nižší soutěže, celek FBC Cannibals Lipník. Hráči Lipníku, kteří do Kopřivnice přicestovali pouze na jeden zápas, byli tentokrát nad síly domácích. Průběžně celý zápas trestali nedůslednost v naší obraně a dovolili pouze dvakrát korigovat stav na konečných 2:5.