Související zápasy

Starší žáci v úvodu sezony porazili ve Vikings aréně Vítkovice B a Slovan Havířov

1.SC TEMPISH Vítkovice B 3:7     FBC Vikings Kopřivnice

Vikingové vstoupili do prvního zápasu nové sezóny proti Vítkovicím nervózně a po chybě v obraně inkasovali jako první, což znamenalo vedení soupeře 1:0. Rychle však našli odpověď, vyrovnali na 1:1 a následnými góly otočili zápas ve svůj prospěch. První třetinu tak ukončili s náskokem 3:1. Druhá třetina patřila zcela Vikingům, kteří ji ovládli suverénně 3:0. V závěrečné části hry sice polevili, což umožnilo Vítkovicím upravit výsledek, ale zápas nakonec skončil vítězstvím Vikingů 3:7.

FBC Vikings Kopřivnice     8:1     Slovan Havířov

Vikingové ve druhém zápase proti Slovanu Havířov navázali na své vítězné tažení a hned od úvodu dominovali. První třetinu jasně ovládli výsledkem 4:0 a soupeři nedali žádný prostor. Ve druhé třetině však jejich výkon ztratil na jistotě – začali se hledat a zbytečným vyloučením za špatné střídaní nabídli Havířovu šanci vrátit se do zápasu. Přesto se ve třetí třetině dokázali vzchopit, přidali tři góly a s přehledem si pojistili vítězství. Konečný výsledek tak byl přesvědčivých 7:0.