Související zápasy

Starší žáci zvítězili v Havířově a domů vezou 6 bodů.

Starší žáci odcestovali do Havířova, aby změřili síly s týmy Horní Suché a Torpeda Havířov B. Po náročných zápasech si zaslouženě odvážejí plný bodový zisk, tedy 6 bodů.

FBC VIKINGS Kopřivnice   11:8   FbK Horní Suchá

(2:3  3:4  6:1)

Vikingové začali zápas proti hráčům z Horní Suché s nečekaně laxním přístupem, což se v prvních dvou třetinách projevilo sérií chyb, které soupeř bez milosti trestal a rychle získával převahu. Po přestávce však Vikingové přistoupili k zápasu s novým nasazením. Do třetí třetiny vstoupili s jasnou strategií – vyvarovat se chyb, zpevnit obranu a hrát disciplinovaněji. Díky důslednému dodržování pokynů, bojovnému přístupu a čisté hře se jim podařilo soupeře zcela zaskočit, postupně otáčet skóre a nakonec zvítězit 11:8, což je skvělý obrat v dramatickém utkání.

Torpedo Havířov B 2:3 FBC VIKINGS Kopřivnice

(0:1  0:0  2:2)

Ve druhém utkání dne proti Torpedu Havířov si Vikingové vedli o něco lépe. Už ve druhé minutě šli do vedení, které udrželi až do konce první třetiny. Druhá třetina byla nervózní a ani jeden tým se nedokázal gólově prosadit. Třetí třetina však přinesla branky na obou stranách. Po tlaku, který Torpedo vytvořilo, se stav snížil na rozdíl jedné branky. V závěru měli hráči Torpeda šanci z trestného střílení, ale neproměnili ji. Brankář Vikingů měl štěstí i díky dobře postaveným tyčím. Nakonec Vikingové těsný náskok ubránili a zvítězili 2:3.